Prywatność

Prawa autorskie:

Wszelkie prawa do zawartości sklepu internetowego Teach Me Geography są zastrzeżone. Pobieranie jakichkolwiek materiałów będących integralną częścią serwisu jest dozwolone po uzgodnieniu tego z jego właścicielem, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do firmy Teach Me Geography. Żadna część serwisu, a w szczególności zdjęcia, grafika oraz teksty,  nie może być kopiowana w całości lub części w celach komercyjnych, transmitowana, modyfikowana lub wykorzystana bez uprzedniej zgody.

Dane osobowe i pliki cookie:

Firma Teach Me Geography zapewnia klientom 100 % bezpieczeństwa. Administrator danych przetwarza dane Klientów w sposób prawidłowy, podejmując odpowiednie środki ostrożności w celu ochrony przed nieuprawnionym dostępem.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest niezbędne do zawarcia i realizacji umowy między Kupującym a Firmą. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. W każdej chwili można usunąć konto założone na Naszym sklepie. Konto zostanie usunięte natychmiast lub po zrealizowaniu zamówień do niego przypisanych. Wszystkie dane będą skasowane.

Wykorzystywanie plików cookie lub innych narzędzi monitorowania służy jedynie do identyfikacji Klientów i zapamiętywania ich osobistych preferencji  w celu efektywności wykonywanych usług.

Jeśli decydujesz się korzystać ze sklepu Teach Me Geography akceptujesz i zgadzasz się z zasadami polityki prywatności opisanej powyżej.